В рамках проекту «Допомога йде» ще 12 дітей з мамами з Мар’їнського та Ясинуватського районів Донецької області приїхали на лікування до Дніпра. Це вже третя група дітей із «сірої» зони, шефство над якою взяли члени Дніпровської міської партійної організації «Солідарність»-БПП». Як завжди, партійці-волонтери привезли для малюків, які знаходяться в лікарнях, воду, солодощі, фрукти, соки, а також здійснили їхні мрії.

Так, воротар шкільної футбольної команди Денис мріяв про новий м’яч та справжні рукавиці. Втілити мрію юного футболіста змогла голова жіночого крила «Солідарності»-БПП» Ірина Грицай. Вона презентувала Денису особливі голкіперські рукавиці, а м’ячі з автографами гравців ФК «Зоря», отримали усі діти.

У 10-річного Євгенія була мрія – побувати в Макдональдсі. Їі здійснили молоді партійці, члени молодіжного крила Дніпровської організації партії «Солідарність»-БПП». Також реалізувалася мрія дівчаток, які хотіли побувати в акваріумі та прогулятися містом. Дізнавшись про те, що в Дніпрі є музей АТО хлопчаки захотіли подивитися його експозицію.
«Особисто мене здивувало, що мрії цих дітей, які бачили страхіття війни, – звичайні буденні радості, – каже голова молодіжного крила Дніпровської організації партії «Солідарність»-БПП» Дінара Хабібулаєва, -Тому зовсім нескладно для будь-кого їх реалізувати і таким чином показати дітям, що їх розуміють, і що вони не сам на сам з такою складною ситуацією. Ми бажаємо їм швидкого одужання, сил та терпіння. Зі свого боку будемо максимально підтримувати сім’ї, що потребують допомоги».

Сьогодні безкоштовне лікування дітей відбувається в трьох медзакладах Дніпра. Усі витрати на нього взяла на себе область. «З обласного бюджету на лікування маленьких пацієнтів з Донеччини в рамках проекту «Допомога йде» спрямовано 600 тис. грн. А ми намагаємося зробити все можливе, аби родини з Донбасу, які приїхали до нашого міста, не почували себе тут чужими. У нас в партії багато волонтерів, тому кожен розуміє якою важливою є наша допомога та підтримка хворим дітям», – відзначив заступник голови Дніпровської організації партії «Солідарність»- БПП» Генадій Бутенко.

Як повідомлялося раніше, народний депутат України, керівник Дніпровської міської організації політичної партії «Солідарність» – БПП» Тетяна Ричкова, одна з ініціаторів проекту «Допомога йде», запросила усі області долучитися до нього і допомогти у лікуванні мешканців «сірої» зони, які мають серйозні хронічні захворювання. Загалом з початку року в лікарнях Дніпра вже отримали якісну медичну допомогу майже 50 дітей та дорослих Донеччини. До проекту вже долучилась і Запорізька область.