16 вересня за підтримки Голови Дніпровської міської організації БПП "Солідарність" Ричкової Т.Б., заступників голови Бутенка Г.В. та Тітарева В.О., голови районної організації БПП "Солідарність" Атаманенка А.В., депутатів районних рад Горба І.Ф. та Волкова В.Ю. відновив роботу ще один проект Дніпровської міської організації БПП "Солідарність" - "Веселий калейдоскоп", який на ура було сприйнято дітлахами в квітні цього року.

Понад 300 дітей на проспекті Металургів і житловому масиві Покровський отримали гарний настрій, взяли участь у конкурсах, за які отримали солодкі призи. 17 вересня дитяче свято "Веселий калейдоскоп" завітало ще в два райони міста - Шевченківський (вул. Данила Нечая, в районі будинку №5) та Центральний (пр.Поля, у дворі будинку 1/9). 

Веселі клоуни, вражаючі акробатичні номери, дотепні конкурси та приємні подарунки принесли море задоволення дітям та дорослим. Загалом близько восьми сотень малюків та їх батьків отримали масу позитивних емоцій та вражень. Дуже приємно і важливо дарувати дітям такі заходи.

 

Більше фото можна побачити тут.