Учасники регіонального cемінару «Україна-НАТО: формула безпеки», що відбувся 23 жовтня 2017 року у м. Дніпро, обговорили актуальні питання євроатлантичної інтеграції України.

Семінар пройшов в рамках проекту партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» «Україна-Солідарність-НАТО», метою якого є інформаційно-роз'яснювальна робота щодо НАТО як гаранта миру і безпеки в світі.

Участь в заході взяли голова Постійної делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО Ірина Фріз, народний депутат України Тетяна Ричкова, представники Міністерства оборони України, Національного інституту стратегічних досліджень, Дніпропетровського Державного університету внутрішніх справ, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, громадських організацій, аналітичних інституцій, центрів соціологічних досліджень.

Учасникам семінару було представлено документальний фільм «АЛЬЯНС СВОБОДИ» про політику та основні принципи діяльності НАТО та результати соціологічного дослідження «Динаміка настроїв населення щодо вступу України до НАТО та ЄС», проведеного Центром “Socis”, відповідно до якого кількість прихильників вступу до НАТО невпинно зростає.

Народний депутат України фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Тетяна Ричкова окреслила основні напрямки реформування сектору безпеки і оборони України в контексті євроатлантичної інтеграції України, зокрема, імплементування норм та стандартів НАТО в Збройних Силах України, та вказала на необхідність більш активної співпраці з Північноатлантичним Альянсом.

Підводячи підсумки, присутні визначили три аргументи, чому Україна має бути в НАТО – це безпека, цінності та розвиток країни. Наступні подібні семінари пройдуть у Харкові, Тернополі та Херсоні.