Україна та Держава Ізраїль мають багато спільних інтересів, а також широке коло можливостей для інтенсифікації двосторонньої співпраці у найрізноманітніших сферах. Такі короткі підсумки офіційного візиту народних депутатів України та представників українського Уряду до Держави Ізраїль, що відбувся 29 жовтня – 2 листопада 2017 року.

В Ізраїлі з робочим візитом, що тривав з 29 жовтня по 2 листопада, побувала делегація українських парламентаріїв. В її складі працювала народний депутат, голова Дніпровської міської організації БПП «Солідарність» Тетяна Ричкова. За її словами, досвід цієї держави в багатьох сферах може стати в нагоді нашій країні.

Зокрема, як розповіла народний депутат, українська сторона домовилася про співпрацю з ізраїльським міністерством абсорбції - урядовою установою, що допомагає переселенцям з адаптацією в країні. «При кожній мерії там є відділ, який займається питаннями переселенців. Однак підкоряються вони не місцевій владі, а безпосередньо міністерству абсорбції. Буду пропонувати нашому міністерству з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб за таким же принципом створити відповідні підрозділи в містах, де живе найбільше переселенців », - розповіла Тетяна Ричкова. Досвід держави Ізраїль можна застосувати в Україні в адаптації внутрішньо переміщених осіб, зараз їх близько 2-х мільйонів. Ізраїльська сторона готова надати всю програму по роботі з переселенцями і здійснювати відповідні консультації.

Більше фотоматеріалів можна побачити за посиланням.