Ричкова Тетяна:

Ситуація, коли Голова антикорупційного комітету просто не ставить на голосування альтернативні точки зору, якщо бачить, що його ідеї не мають підтримки, нагадує спроби хвоста виляти собакою.

Такий же метод саботажу і шантажу використовувався минулої зими, коли не дали затвердити кандидатуру аудитора НАБУ. Як наслідок, наприкінці 2017 року ми не маємо людини, яка проведе перевірку року 2016! Це неприпустимо, та заважає ефективному розвитку і функціонуванню НАБУ.

Наразі, аби поставити крапку у ситуації, що склалася в правоохоронній системі, ми маємо кричущу необхідність проведення спільного засідання двох парламентських комітетів ВР – з питань забезпечення правоохоронної діяльності та антикорупційного комітету – в закритому режимі (адже триває слідство, і таємницю слідства ніхто не відміняв).

Дехто, перебуваючи на керівній посаді одного з правоохоронних органів, оголосив війну НАЗК, САП, а тепер уже і ГПУ, взявши в заручники всю країну заради захисту своєї, м'яко кажучи, злегка підмоченої репутації.

А тим часом, Комітет також перебуває у заручниках свого голови, який маніпулює його роботою та закриває засідання безпідставно на свій розсуд.

Ворон ворону око не виклює?