Завершився дводенний візит української парламентської делегації до Відділу поставок UNICEF, у складі якого приймала участь Тетяна Ричкова.

Учасники делегації мали за мету вдосконалення співпраці з Дитячим фондом ООН (UNICEF).

Директор відділу поставок Етлева Каділі та Кен Легінс, керівник Центру вдосконалення системи поставок (SCSC), розповіли про структуру організації, стратегічні пріорітети та діяльність Відділу поставок в структурі UNICEF.

Представники української делегації виступили з приводу доступа до якісних товарів медичного призначення, медикаментів в Україні. Джованна Барберіс, представник UNICEF в Україні, зробила загальний огляд медичних програм в Україні та національної системи закупівель та поставок.

Обговорили механізм закупівель UNICEF, що забезпечує прозорість та економічну ефективність, включаючи деякі підходи, які дозволяють впливати на ринки та нарощувати національні можливості.

На власні очі подивилися на роботу логістично-розподільчого центру UNICEF.

У ході зустрічі учасники торкнулися проблематики закупівель фармакологічної продукції, а саме ролі ринкових та глобальних чинників впливу, забезпечення якості та попередньої кваліфікації вакцин, контроля за фармацевтичною продукцією.

Проаналізували реформи державних закупівель в Україні та з'ясували, як за їх допомогою забезпечити своєчасну і постійну доступність товарів медичного призначення.
Про це повідомила на своїй сторінці Тетяна Ричкова.