Щосуботи декілька десятків дніпрян стають учасниками автобусної оглядової екскурсії, що стартує від центральної площі Дніпра. Традиція родинних екскурсій бере свій початок з літа минулого року. Автором ініціативи виступив міський осередок партії БПП «Солідарність».

Сьогодні такій можливості радіють місцеві мешканці Шевченківського району, адже за буденними справами приділити увагу історії рідного міста можуть далеко не всі.

Учасники подорожі відвідують центральний міський парк імені Шевченка, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва та улюбленим місцем дозвілля городян. Історія парку налічує майже три сотні років, а засновано його було козаком Лазарем Глобою, пам’ятник якому нагадує про це.

Припаркову територію прикрашає столітній будинок славетного українського історика Дмитра Івановича Яворницького, засновника Дніпропетровського національного історичного музею.

Декілька архітектурних перлин чекають учасників екскурсії на маршруті.
Це Гранд Готель «Україна», в історичному минулому - Будинок Хрінникова. Сто років тому ця будівля в стилі українського модерну стала викликом монархічному режиму, уособлюючи собою відродження України. Готель «Асторія» теж заслуговує на нашу увагу як один з найцікавіших прикладів модерну в Україні.

Екскурсія добігає кінця біля Пам’ятника Слави. Монумент збудовано на честь всіх захисників, що віддали своє життя за наше місто.

Недарма проект «Найкраще місто на Дніпрі» набув шаленої популярності - сповнені вражень, діти і дорослі зізнаються, що відкрили для себе чимало нового.
Заявку на безкоштовну участь екскурсії завжди можна залишити, зателефонувавши до міського чи районних осередків партії БПП «Солідарність», контакти яких є на сайті.

  • 2
  • 4
  • 5
  • 1
  • 3