220 років сьогодні виповнюється Обласній клінічній лікарні імені І. І. Мечникова.

Історія лікарні налічує багато славетних сторінок. Розпочинає свій відлік вона з часів заснування «богоугодного закладу» на 30 ліжок з посадою одного лікаря.

Наразі в лікарні працюють 2132 працівники, в тому числі 407 лікарів, серед яких 8 докторів медичних наук, 49 кандидатів медичних наук, 29 Заслужених лікарів України, 9 Заслужених працівників охорони здоров’я України.

За словами головного лікаря Сергія Риженка, «війна не знає вихідних». П’ятий рік поспіль персонал ліекарні рятує життя поранених бійців. Попри страшні ураження, несумісні з життям з точки зору медицини, в прямому сенсі розуміння цього слова витягають хлопців з того світу. Лише за роки російсько-української війни понад 3,5 тисячі поранених пройшло через дбайливі руки персоналу лікарні.

Свою безмірну повагу та шану до лікарів Обласної клінічної лікарні імені І. І. Мечникова висловила Тетяна Ричкова на власній сторінці у мережі фейсбук:
«Не лікувати, ні. Відчайдушно боротися за кожне життя, перебирати на себе чужий біль, знеболювати материнські муки, витирати дівочі сльози, відвойовувати в злої смерті чергову долю всупереч ворожій кулі, підтримувати слабких, запозичуючи сили зі своїх, невідомо як наповнюваних ресурсів, бути останнім, хто проведе і першим, хто зустріне. Їх називають лікарями. Я називаю янголами в білих халатах. Сьогодні 220 років лікарні Мечникова. Вклонімося», - написала вона.