Незважаючи на суперечливі чутки, що неминуче супроводжують проекти такого масштабу, на полігоні «Широкий Лан» на Миколаївщині з весни 2017 року відбувається грандіозне за мірками армії будівництво військового містечка.

Це повноцінний бригадний комплекс, один із запланованих чотирьох, з усією необхідною інфраструктурою, що забезпечить комфортне перебування двох з половиною тисяч військовослужбовців під час навчань або ротацій. 11 сучасних казарм, кожна площею 1,5 тисячі квадратних метрів, медичний блок, спортивний комплекс, база відпочинку і навіть волейбольне та футбольне поле. Не кожна країна НАТО може похвалитися такими умовами для військовослужбовців, які створюються на полігоні «Широкий Лан».

Всі закупівлі здійснювалися через систему ProZorro, а якість робіт контролюється відповідальними особами ЗСУ.

 

 

«Відверто кажучи, це дійство вражає своїми темпами, кількістю, якістю, - поділилася думками Тетяна Ричкова. - Будувати - не ламати. Як донька кадрового військового, що пожила у військових містечках, засвідчую: вперше за історію незалежності України по всій країні для військових будується щось за сучасними стандартами, вперше кожен військовослужбовець ЗСУ може відчути на собі, що держава дбає про нього, нехай не так, як хотілось би, але вона ще молода мати! Я щаслива, що дотична до прогресивних змін в ЗСУ».