Нащо говорити там, де треба діяти.

Богдан ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
Гетьман України; 1595 – 1657

  • Без віз

11 червня 2017 року Європа відкрила українцям свої двері – скасувала візи в ЄС (країни-члени Шенгенської зони). Президент Петро Порошенко став головним локомотивом цього процесу як всередині країни, так і в міжнародній площині. Він забезпечив ухвалення рішення про безвіз попри постійні сумніви численних скептиків. Це приклад, як політична воля лідера забезпечила реалізацію мрії мільйонів українців про відкриті двері до Європи.

Лише за один рік безвізом скористалися півмільйона українців. Загалом українці можуть відвідати без віз вже 85 країн світу. Свобода пересування – це забезпечення гідності українців.

 

  • Угода про асоціацію з ЄС


27 червня 2014 року Президент Петро Порошенко у Брюсселі здійснив багаторічне прагнення українців бути частиною європейської спільноти – підписав Угоду про Асоціацію України з ЄС.

Саме відмова Віктора Януковича підписати Угоду про асоціацію з ЄС у 2013 році вивела на Євромайдани тисячі українців і призвела до Революції Гідності.

Натомість Президент Порошенко забезпечив Україні можливість інтегруватися до ЄС, отримавши Асоціацію. Завдяки зусиллям Президента і команди дипломатів, Угоду ратифікували всі країни-члени ЄС. Економічна частина угоди та Зона вільної торгівлі відкрили українським виробникам найбагатший ринок світу – європейський. ЄС поступово стає ключовим торгівельним партнером України.