Проект міської організації БПП «Солідарність» під назвою «Театральні зустрічі» діє з 2017 року. Розпочинали його заради того, щоб реалізувати можливість дніпрян провести вечір в колі родини, друзів, доторкнутися до світу мистецтва.

Серед глядачів Дніпровського академічного театра драми та комедії – мешканці міста, багатодітні сім’ї, ветерани, військовослужбовці. Актори театру неодноразово виїзджали з виставами до прифронтових міст.

Цього разу насолодитися виставою «Дикун. Третє слово» змогли близько 500 містян, серед них – представники колективів обласної клінічної лікарні імені Мечникова та 6-ї міської клінічної лікарні. Саме в них лікують поранених захисників.

За словами художнього керівника театру Жана Мельникова, проект «Театральні зустрічі» дуже влучно апелює до кращих емоцій тих людей, що переживають труднощі, про які більшість з нас просто не здогадується, надає їм заряд оптимізму. «Те, що ми робимо сьогодні – заради того, щоб не забувати, в ім'я чого все це», - зазначив він.

Глядачі зізнаються, що зазвичай повсякденні справи заважають відвідувати театр. Для пенсіонерів - це питання можливостей. Зовсім інша справа, коли на руках є запрошення. Завдяки Тетяні Ричковій земляки вкотре змогли подивитися цікаву виставу.

Фотоальбом можна переглянути за посиланням.