15 серпня Дніпро відвідав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Крім огляду виконання дорожніх робіт на трасі Дніпро -Запоріжжя Н-08 голова уряду мав можливість поспілкуватися з мешканцями Дніпра. Своїми враженнями про це на власній сторінці у соціальній мережі Фейсбук поділилася Тетяна Ричкова:

"Мої земляки - такі різні.
Працьовиті, небайдужі і дуже мудрі.
Про це вчора мені сказав і Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який протягом усього дня спілкувався з дніпрянами. Ми, зокрема, побували на будівництві Південного обходу, на який Кабмін до кінця року виділить 250 млн грн. Тож місто стане чистішим.
Дуже тепло зустрічали гостей мешканці житлового масиву Перемога. Так, біля школи №66, в якій тривають утеплення фасаду із використанням енергоощадних технологій, заміна вікон та ремонт даху, зібралося багато людей. Найперше питання у бабусь до Прем’єра, звісно ж, пенсійна реформа. Говорили довго, були пропозиції і побажання. Дізнавшись, що поряд зі школою є бібліотека, очільник уряду неочікувано вирішив завітати і туди. Працівники книгозбірні розповіли про наболіле – необхідність оновлення бібліотечного фонду, заробітну платню та інше.
Також поспілкувався Прем’єр з представниками бізнесових кіл Дніпра. Дійшли згоди, що чимало проблем можна врегулювати відповідними постановами Кабміну, проте деякі питання потребують вирішення на законодавчому рівні.
І трохи про особисте. Мені було дуже приємно, що люди самі розказували Володимиру Борисовичу про те, як працює їхній депутат на окрузі. Бабусі навипередки згадували про вибори, дякували за виконані обіцянки, давали накази та просили частіше зустрічатися з ними.
А ще було одне несподіване знайомство. Як виявилось, найпалкішим моїм прихильником є водій тролейбусу нового маршруту №14, який показував пану Прем’єру свій сучасний транспортний засіб. Чоловік впізнав мене, поцілував руку. Зізнався, що підтримував на виборах, а вдома п’є чай із моєї «передвиборної» чашки. «Уперед, Таню, уперед», - підбадьорив він. Що можу на це відповісти? Уперед, Дніпро!
Приємно бачити, як міняється рідне місто, якими справжніми є мої земляки.
Бути добру і миру!"