В рамках проекту «Допомога йде» ще 12 дітей з мамами з Мар’їнського та Ясинуватського районів Донецької області приїхали на лікування до Дніпра.

Це вже третя група дітей із «сірої» зони, шефство над якою взяли члени Дніпровської міської партійної організації «Солідарність»-БПП». Як завжди, партійці-волонтери привезли для малюків, які знаходяться в лікарнях, воду, солодощі, фрукти, соки, а також здійснили їхні мрії.

Так, воротар шкільної футбольної команди Денис мріяв про новий м’яч та справжні рукавиці. Втілити мрію юного футболіста змогла голова жіночого крила «Солідарності»-БПП» Ірина Грицай. Вона презентувала Денису особливі голкіперські рукавиці, а м’ячі з автографами гравців ФК «Зоря» отримали всі діти.

Сьогодні безкоштовне лікування дітей відбувається в трьох медзакладах Дніпра. Усі витрати на нього взяла на себе область. «З обласного бюджету на лікування маленьких пацієнтів з Донеччини в рамках проекту «Допомога йде» спрямовано 600 тис. грн. А ми намагаємося зробити все можливе, аби родини з Донбасу, які приїхали до нашого міста, не почували себе тут чужими. У нас в партії багато волонтерів, тому кожен розуміє якою важливою є наша допомога та підтримка хворим дітям», – відзначив заступник голови Дніпровської організації партії «Солідарність»- БПП» Генадій Бутенко.

Як повідомлялося раніше, народний депутат України, керівник Дніпровської міської організації політичної партії «Солідарність» – БПП» Тетяна Ричкова, одна з ініціаторів проекту «Допомога йде», запросила всі області долучитися до нього і допомогти у лікуванні мешканців «сірої» зони, які мають серйозні хронічні захворювання. Загалом з початку року в лікарнях Дніпра вже отримали якісну медичну допомогу майже 50 дітей та дорослих Донеччини. До проекту вже долучилась і Запорізька область.