Eкс-глава Одеської ОДА та екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, збирається в'їхати на територію України. Своє ставлення до цього Тетяна Ричкова висловила на власній сторінці у мережі фейсбук. Пряма мова:

           "Чи подобаються вам озброєні, екіпіровані включно до бронежилетів люди без розпізнавальних знаків на мирних вулицях вашого міста? Може, їм щось загрожує глибоко в тилу? Або вони щось задумали.
           Деякі представники фракції «Самопоміч», які кинулися «рятувати»» Міхо на кордоні, нещодавно відпрацьовували свої бойові навички на практиці в моїй рідній Дніпропетровській області. Може це були навчання на тему «Як визволити Міхо?» Ні. У цих «навчань» була інша тема, а саме «Як віджати чийсь бізнес». Зараз ці люди знаходяться на кордоні з Польщею.
           В мене питання. Якщо вони так переймаються долею країни, то чому не захищають її незалежність на лінії бойового зіткнення, а брязкають зброєю по мирних містах?
Анонсований незаконний перетин кордону для мене рівнозначний незаконному перетину кордону російськими військовими на сході України та в Криму.
Людина, яка розганяла мирні демонстрації, у якої всі політичні опоненти сиділи по тюрмах, у якої на замовлення катували та вбивали людей – гірше, ніж Янукович. Я просто ставлю запитання – що такій людині робити в нашій країні???
           Ми всі рівні перед законом і всі повинні нести відповідальність за свої вчинки, дії та помисли перед богом, людьми, країною."