Сьогодні відбулася важлива подія - відкриття 25 навчального центру в складі Військової служби правопорядку з місцем дислокації у місті Львів. Про це на своїй сторінці facebook розповіла Тетяна Ричкова. яка особисто приймала участь у відкритті Центру.

Це прототип навчального центру Військової поліції. На повну міць він запрацює після прийняття Закону України «Про військову поліцію України». Законопроект відпрацьовувався Військовою службою правопорядку та Адміністрацією Президента України безпосередньо за моєї участі. Він надасть Військовій поліції України можливість здійснювати слідчо-опервтивну та розшукову діяльність. 
Ми щиро вдячні країнам-партнерам - Канаді, Литві, Данії, Великобританії, США та Навчальному центру Військової поліції НАТО (Польща), що долучились до формування та подальшого розвитку Військової поліції України в рамках військового співробітництва та оборонного реформування України.
Спільними зусиллями розроблено програму трьохмісячного базового курсу підготовки військового поліцейського, за основу якого взято найкращі стандарти підготовки військової поліції країн-членів НАТО. 
До 2020 року має відбутися перехід від проведення курсів із залученням інструкторів країн-партнерів НАТО до проведення підготовки тільки інструкторами навчального центру.
На постійній основі у якості радників в навчальному центрі перебуватимуть офіцери Військової поліції Канади та представник Військової поліції Національної Гвардії штату Каліфорнія, США.
На розвиток матеріально-технічної бази Навчального центру Військової поліції правопорядку прямим наказом Степана Тимофійовича Полторака на 2018 рік додатково Виділено фінансування у розмірі 10 мільйонів гривень. 
Сьогоднішня подія є яскравим свідченням того, що наша країна крок за кроком наближається до Північно-Атлантичного яльянсу, який є нашим стратегічним партнером і демонструє свою підтримку Україні не на словах, а в реальних справах.