Для підготовки офіцерів на новому рівні поблизу Яворова відкрили Центр імітаційного моделювання бойових дій – найпотужніший у Східній Європі.

"Тут будуть проходити командно –штабні комп’ютерні навчання рівня батальйон-бригада. Перед тим, як приступити до реальних навчань, тепер можна змоделювати їх, а також онлайн спостерігати за діями партнерів",- відзначила Тетяна Ричкова.

"Отримала яскраві враження від найпотужнішого в східній Європі Центру імітаційного моделювання, який ми відкривали сьогодні разом із Міністром оборони України Степаном Тимофійовичем Полтораком.
Кошти на створення цього Центру було виділено Міністерством оборони України, а обладнання було поставлено нашим стратегічним партнером - Сполученими Штатами Америки. Обладнання, прямо скажу, фантастичне. Воно дає можливість проводити інтерактивне навчання та бойове злагодження військовослужбовців у складі принаймні двох бригад в реальному часі з прив'язкою до реальної місцевості. Наразі це бойові навчання 95 окремої десантно-штурмової бригади та 30 окремої механізованої бригади в рамках українсько-американських навчаннь "Rapid Trident - 2017".
Одночасно наші військовослужбовці мають змогу взаємодіяти з аналогічними військовими підрозділами в США в режимі онлайн.
Ми щиро вдячні нашим іноземним державам-партнерам, які підтримують Україну на шляху до НАТО", - розповіла Тетяна Ричкова.