Курчат восени рахують. Отже, подивимось, що зроблено за нашої безпосередньої участі восени.

Нарешті крок за кроком втілюються в життя реформи ЗСУ, над якими працює Тетяна Ричкова. На Львівщині відкрито Навчальний Центр Військової поліції та Центр імітаційного моделювання бойових дій.

В Дніпрі за безпосередньої участі Тетяни Ричкової, представників ОБСЄ та партійних активістів пройшло обговорення концепції демократичного контролю над ЗСУ.

З метою підтримки бойового настрою до Дня Захисника України на передовій відбувся п’ятиденний тур. У співпраці зі своєю колегою Оксаною Білозір Тетяна Ричкова організувала святкові концерти для учасників АТО та мешканців сірої зони у Краматорську, Першотравневому, Водяному, Торецьку та Авдіївці. Завітали і до військового шпиталю у Часовому Яру. А після цього туру на Житомирщині відбулося урочисте вручення військової техніки.

Для мешканців прифронтового Маріуполя та учасників АТО була організована благодійна вистава Дніпропетровського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка.

Під пильною увагою Голови Дніпровської міської організації Партії «Блок Петра Порошенка» Солідарність» Тетяни Ричкової перебуває процес реконструкції площі у Придніпровську.

Чергова партія маленьких пацієнтів у кількості 16 осіб прибула на лікування у лікарняні заклади Дніпра у межах проекту «Допомога йде», започаткованого за спільною ініціативою Тетяни Ричкової, лікарів та військовослужбовців СІМІКів.

Для прийомних батьків та батьків-усиновлювачів за участі соцпрацівників було організовано п’ятиденний тренінг у Дніпрі.

Народний депутат Тетяна Ричкова прийняла участь в робочому візиті делегації українських парламентарів до Ізраїлю та Данії. В рамках цього візиту депутати зустрілися з Міністром оборони та Прем’єр-Міністром Ізраїлю, керівниками Відділу поставок UNICEF та обговорили нагальні питання.

Попереду ще багато справ.
Не перемикайтесь, далі буде!