Купа сміття та листя, занедбані гойдалки, порожня пісочниця – ось так нещодавно виглядав дитячий майданчик на житловому масиві Кротова. Проте наприкінці жовтня ситуація змінилася, і все завдяки небайдужим дніпрянам.

Кілька десятків людей вийшли на масштабне прибирання. Ініціювали суботник партійні активісти від БПП «Солідарність». На заклик привести територію до ладу відгукнулися півсотні мешканців. Прийшли не самі, а зі своїми родинами.

Очільник Шевченківського району, голова районної фракції БПП «Солідарність» Артем Атаманенко допомагав в усьому: фарбував, прибирав сміття і листя, розподіляв пісок. Востаннє в «Гойдапарку» прибирали весною. Місцеві мешканці добре усвідомлюють – підтримувати чистоту треба регулярно. Тому з розумінням і повагою ставляться до ініціатив очильників рідного району. Коли довкілля доглянуте, і в мешканців є настрій для розваг.

У вересні в Шевченківському районі відбулося дитяче свято «Веселий калейдоскоп». Малечу розважали клоуни та аніматори. Демонстрували акробатичні номери, проводили конкурси, роздавали подарунки.

Ці заходи організувала команда Шевченківського району на чолі з депутатами Артемом Атаманенком та Ігорем Горбом.