Сказано - зроблено.
Проект "Допомога йде" перейшов у практичну фазу. Про це на своїй сторінці у соцмережі фейсбук розповіла Тетяна Ричкова.

На спільній прес-конференції Тетяна Ричкова разом з головним лікарем міської клінічної лікарні №6 Олександром Сірим, головним лікарем Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Олександром Хитриком, головою Дніпропетровської облради Глібом Пригуновим і координатором проекту "Допомога йде" Борисом Кутовим розповіли про перші кроки в рамках цього проекту.

До дитячої обласної клінічної лікарні з Бахмутського району (зокрема зі Світлодарська) надійшло 8 осіб (двоє з них - сироти). За словами головного лікаря пацієнти надійшли правильно, вчасно і в потрібне місце. По приїзду дітей тепло зустріли та прийняли лікарі обласної дитячої клінічної лікарні міста Дніпро. Хлопчиків та дивчаток, віком від 4 до 14 років відразу нагодували та провели перші консультування та обстеження. 4 діток прооперовані.
За словами директора обласної дитячої клінічної лікарні, заслуженого лікаря України Олександра Хитрика, лікарня має можливості для надання усіх видів кваліфікованої медичної допомоги дітям. Для цього в лікарні є висококваліфікований медичний персонал, сучасна медична та диагностична апаратура.

Міська клінічна лікарня №6 прийняла на стаціонарне лікування 10 осіб з Мар'їнського району (пгт.Миронівський). 2 пацієнтів прооперували. Хворі складні, але оточені цілодобової турботою дніпровських медиків.

Тетяна Ричкова щиро подякувала дніпровським медикам та співробітникам АТП 11231 в особі Новікової Лариси та волонтерській спільноті в особі Лариси Токар за участь у проекті та активну життєву позицію.