У Дніпрі відбулося відкриття музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО». Експозиція, на якій представлено понад 2000 експонатів, займає загальну площу 583 кв.м.

Експозиція розташована на металевих конструкціях, що символізують зруйнований внаслідок бойового протистояння Донецький аеропорт. Стіни затягнуті маскувальною сіткою. Матеріали, представлені у Музеї, розповідають про громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО.
Зокрема, участі медиків у порятунку бійців присвячено 7 стендів. Вони розповідають про організацію евакуації поранених з місць бойових дій із зони АТО на різному транспорті до лікарень та шпиталів Дніпра та інших міст Дніпропетровщини, перетворення області у форпост порятунку життя військових.

Особливе місце приділено матеріалам про медичну допомогу, рятування та лікування поранених в Обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечнікова, яку очолює головний лікар С.Риженко, у Військовому шпиталі Дніпра, начальник В.Кузьменко, в різних клініках Дніпра (№ 2 та № 16) та інших міст області (фото, документи, медичні інструменти та приладдя, лікувальні засоби, медична шафа зі зразками хірургічних матеріалів тощо). Представлена інформація про конкретних хірургів області, які рятували поранених.

Разом з медиками Дніпра відвідала Музей Тетяна Ричкова, безпосередній учасник подій, яким присвячено експозицію. Про це вона написала на своїй сторінці у мережі фейсбук: 

"Від себе особисто, від імені жителів мого міста, від імені поранених бійців, яких прийняв і продовжує приймати Дніпро, від імені дітлахів з населених пунктів, що межують із зоною бойових дій, від імені всіх людей, яких медики Дніпра взяли під свою батьківську опіку - величезна подяка і низький уклін ангелам в білих халатах."