25 лютого 2017 року у Дніпрі за фінансової та організаційної підтримки народного депутата Тетяни Ричкової стартував новий проект молодіжного крила БПП "Солідарність" - Академія Європейського Політика!

Цільова аудиторія - студенти провідних вищих навчальних закладів міста та представники молодіжних громадських організацій, які цікавляться політичними процесами в країні та світі. Мета "Академії європейського політика" – залучити молодь до європейських цінностей, показати їм, як функціонує структура ЄС, порівняти її з нашою державною структурою та зробити висновки, чого нам не вистачає, а що є нашою перевагою. У проекті беруть участь молоді люди, які цікавляться політикою і намагаються спрямовувати свої зусилля задля впровадження реформ в Україні.

Спікером першої сесії стала неймовірно харизматична міжнародний прес-секретар БПП Вірджинія Дронова, яка розповіла про європейський досвід, історію та розвернула палкі дебати на тему  "Європейська інтеграція України: за і проти?".

"Єдність у різноманітті" - слоган першої сесії Академії європейського політика. Говорили про історію Європейського Союзу, розбиралися із сутністю політики як суспільного явища, знайомились із Угодою про Асоціацію, дебатували на тему Європейської інтеграції України.

Відібрані учасники АЄП запам'ятали цей день з наступними асоціаціями: досвід, розвиток, знання, тепло, обізнаність, самореалізація. чекаю_на_ІІсесію, натхнення, просто_круто і т.д. А це значить, що Академія пройшла успішно.